BIOKOMINKI

Dzięki biokominkom KAMA fire każdy może bezpiecznie cieszyć się prawdziwym ogniem w swoim mieszkaniu, domu lub ogrodzie. W specjalnym palenisku, zamiast tradycyjnego drewna spalany jest bioetanol – ekologiczne paliwo produkowane z surowców roślinnych. Kominek nie wydziela dymu, nie powstają trujące spaliny ani popiół. Jedynymi produktami spalania jest dwutlenek węgla oraz para wodna, a także ciepło, które może posłużyć do ogrzania pomieszczenia. Biokominki nie potrzebują instalacji kominowej i mogą być użytkowane prawie we wszystkich pomieszczeniach.

Produkty KAMA fire wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, dlatego są całkowicie odporne na czynniki zewnętrzne – silny upał, duży mróz, promieniowanie słoneczne, wodę, spaliny, zanieczyszczenia powietrza i czynniki biologiczne. Mogą być przez wiele lat użytkowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Ogień płonący w kominkach KAMA fire może być osłonięty specjalnym szklanym cylindrem. Rozwiązanie to wygląda niezwykle dekoracyjnie, a także zwiększa bezpieczeństwo. Pozwala również cieszyć się żywym ogniem w wietrzną pogodę.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE

WWW.KAMAFIRE.COM