DONICE

Nasza firma produkuje donice w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i kolorów, charakteryzujące się nowoczesnym designem oraz wysoką jakością użytych materiałów. Donice mogą być użytkowane zarówno na zewnątrz, jako duże donice ogrodowe, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Oferowane przez nas donice pochodzą z trzech kolekcji, różniących się formą, zastosowanymi materiałami oraz wykończeniem:

KAMA flower to donice docenione zarówno przez jury nagrodami na targach , jak i przez naszych Klientów. Cieszy nas, że wielu projektantów i użytkowników uznaje je za najładniejsze i najlepiej wykonane ze wszystkich donic dostępnych na rynku. Kolekcja KAMA flower to 30 modeli z 9 linii wzorniczych o wysokościach od 14 do 125 cm. Ze względu na użyty materiał – niezwykle trwały kompozyt pokryty żelkotem nadającym blasku zewnętrznej warstwie, donica ta może być umieszczona zarówno w ogrodzie, na tarasie czy balkonie, jak i w pomieszczeniach. Duże donice tej serii mogą być wyposażone w kółka ułatwiające ich przesuwanie. Kolekcja obejmuje także donice z podświetleniem LED, ozdobione kryształami Svarowskiego oraz unoszące się na wodzie.

KAMA pure to donice w kształcie prostopadłościanów oraz walców produkowane w 4 liniach wzorniczych, 13 modelach i w wielu wielkościach. Są wykonane z wytrzymałych kompozytów z wykorzystaniem materiałów przekładowych, które zapobiegają deformacjom i pęknięciom, na które w szczególności narażone są donice ogrodowe. Mogą być wyposażone w kółka i oświetlenie LED. To doskonały wybór przy tworzeniu przegród pomieszczeń, kwietników ustawionych wzdłuż ścian czy tarasów, a także jako samodzielne elementy ozdobne.

KAMA concrete to 14 modeli donic polimerobetonowych w kształcie prostopadłościanów o różnych wielkościach. Modele te zostały zaprojektowane z myślą o deweloperach, administratorach i przestrzeniach publicznych, jednak cieszą się również powodzeniem jako donice ogrodowe u prywatnych właścicieli. Są bardzo wytrzymałe, nie nasiąkają wodą i są lżejsze oraz znacznie trwalsze od donic betonowych.

Klientom o szczególnych wymaganiach oferujemy donice na wymiar wykonane według projektu Klienta, na indywidualne zamówienie, w zasadzie w dowolnym kształcie i wielkości. Wykorzystamy nasze doświadczenie z pracą z różnymi materiałami i rozwiązaniami, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy!

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE

www.kamaflowerpots.com