FIREFLY

Firefly jest uniwersalną łodzią motorową – może służyć do wycieczek, zabawy, wędkowania czy nurkowania. Docenią go również profesjonaliści wykonujący różne prace na wodzie, łowiący ryby, transportujący ludzi i sprzęt.

Kadłub Firefly został zaprojektowany do pływania w trybie wypornościowym. Unikalny kształt dna zapewnia bardzo dużą stateczność oraz doskonale chroni śrubę napędową i ster przed uszkodzeniami (wersja z silnikiem stacjonarnym). Dodatkowo, zanurzenie łodzi wynosi tylko ok 30 cm.

Kokpit Firefly jest wyjątkowo obszerny i posiada unikalną możliwość różnej jego aranżacji w zależności od potrzeb.

Na łodzi mieści się do 12 osób. Firefly posiada cztery stałe miejsca siedzące oraz trzy rozkładane siedzenia, na których może się pomieścić dodatkowe osiem osób.

Tylna klapa Firefly w pozycji podniesionej zamyka kokpit bardzo zwiększając bezpieczeństwo, natomiast po opuszczeniu przedłuża go, tworząc dużą platformę kąpielową i umożliwiając wygodny dostęp do wody (wersja z silnikiem stacjonarnym).

Firefly oferowany jest z trzema rodzajami napędu – z silnikiem elektrycznym, silnikiem diesla lub silnikiem przyczepnym.

Dane techniczne

długość – 5,82 / 6,16 m (zamknięta / otwarta tylna klapa)
szerokość – 2,28 m
zanurzenie – około 0,3 m
załoga – 12 osób / max 900 kg

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE

www.kamayachts.com